Tehnilised andmed
Kaal: 3790 kg
Kõrgus: 2070 mm
Pikkus: 2595 mm
Laius: 1150 mm
Raskus: 500 mm
Rehvid: Õhkrehvid
Rehvid ees: 7.00-12-12 PR
Rehvid taga: 6.00-9-10 PR
Goodsense FD25 G-Seeria Diiseltõstuk
18 500€ (+KM)
Põhiandmed
Tootja: Goodsense
Jõuallikas: Diisel
Tõstejõud: 2500 kg
Kahvli pikkus: 1070 mm
Tõstekõrgus: 3000 mm
Mast: 2-osaline
Mootor: Xinchai A498
Seisukord: Uus
Garantii: 12 kuud
Tehnilised andmed
Kaal: 3790 kg
Pikkus: 2595 mm
Laius: 1150 mm
Kõrgus: 2070 mm
Raskus: 500 mm
Rehvid: 7.00-12-12 PR
Rehvid: 6.00-9-10 PR
Kirjeldus
Goodsense FD25 diiseltõstukit – ideaalne lahendus teie keskmise koormusega tõstevajadustele!
2,5-tonnise tõstejõu ja 4-meetrise mastiga saab see tõstuk hõlpsasti toime paljude erinevate väljakutsetega. See on varustatud uue tõhusa A498 mootoriga, mis tagab sujuva ja tõhusa töö. Goodsense FD25 vastupidav diiselmootor tagab madalad hoolduskulud. 1-aastane garantii annab teile meelerahu, teades, et teie tõstuk on alati töövalmis.
Täiendage oma tõstevõimet Goodsense FD25 diiseltõstukiga!
Valikulised lisad
Võimalik tellida koos paljude lisadega!
- Külgnihe
- Külgnihe koos positsioneeriga
- Soojendusega kabiin
- Täisrehvid
- Erineva kõrgusega mastid 3-6 meetrit
- 3-osaline mast
- Vabatõste mast
- Esiklaas
- LED töötuled
- Rotaator
Seotud tooted
Goodsense FB30LE Elektritõstuk
21 900€ (+KM)
| Seisukord | Uus |
|---|---|
| Toide/ vimsus | |
| Tostekorgus1 | 3000 mm |
| Laoseis | Tellimisel |
| Tõstejõud | 2500 kg – 3500 kg |
| Mast | 2-osaline |
| Mootor | Elektrimootor |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 24 kuud |
| Kaal | 4000 kg |
| Pikkus | 2781 mm |
| Laius | 1230 mm |
| Kõrgus | 2150 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Tostejoud2 | 3000 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 2800 mm – 3900 mm |
Goodsense FD18 G-Seeria Diiseltõstuk
17 400€ (+KM)
| Toide/ vimsus | |
|---|---|
| Seisukord | Uus |
| Tõstejõud | 1000 kg – 2000 kg |
| Tõste kõrgus | 3000 mm |
| Tostekorgus1 | 3000 mm |
| Mast | 2-osaline |
| Mootor | Isuzu C240 |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 24 kuud |
| Pikkus | 2285 mm |
| Laius | 1086 mm |
| Kõrgus | 2040 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 6.50-10-12 PR |
| Rehvid taga | 5.00-8-10 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 1800 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 2800 mm – 3900 mm |
Goodsense FD38 G-Seeria Diiseltõstuk
18 800€ (+KM)
| Seisukord | Uus |
|---|---|
| Tõstejõud | 3800 kg – 5000 kg |
| Tostekorgus1 | 4500 mm |
| Mast | 3-osaline vabatõstega |
| Mootor | Xinchai A498 |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 12 kuud |
| Lisad | Külgnihe |
| Kaal | 4900 kg |
| Pikkus | 2835 mm |
| Kõrgus | 2150 mm |
| Laius | 1230 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 28×9-15-12 PR |
| Rehvid taga | 6.50-10-10 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 3800 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 4000 mm – 6000 mm |
Goodsense FD40 G-Seeria Diiseltõstuk
| Seisukord | Uus |
|---|---|
| Tõstejõud | 3800 kg – 5000 kg |
| Tostekorgus1 | 4500 mm |
| Mast | 3-osaline vabatõstega |
| Mootor | Xinchai A498 |
| Kahvli pikkus1 | 1200 mm |
| Garantii | 12 kuud |
| Lisad | Külgnihe positsioneeriga |
| Kaal | 5100 kg |
| Pikkus | 2890 mm |
| Laius | 1410 mm |
| Kõrgus | 2195 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 250-15-16 PR |
| Rehvid taga | 6.50-10-10 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 4000 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 4000 mm – 6000 mm |
Clark DPM17 Diiseltõstuk
Laos
Goodsense FD50 G-Seeria Diiseltõstuk
31 700€ (+KM)
| Toide/ vimsus | |
|---|---|
| Seisukord | Uus |
| Tõstejõud | 3800 kg – 5000 kg |
| Tõste kõrgus | 3000 mm |
| Tostekorgus1 | 3000 mm |
| Mast | 2-osaline |
| Mootor | Mitsubishi S6S |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 24 kuud |
| Lisad | Külgnihe |
| Kaal | 6700 kg |
| Pikkus | 3260 mm |
| Laius | 1460 mm |
| Kõrgus | 2340 mm |
| Raskuskese | 600 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 300-15-18 PR |
| Rehvid taga | 7.00-12-12 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 5000 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 2800 mm – 3900 mm |
Goodsense FD70 G-Seeria Diiseltõstuk
34 600€ (+KM)
| Toide/ vimsus | |
|---|---|
| Seisukord | Uus |
| Tõstejõud | 6000 kg – 9000 kg |
| Tõste kõrgus | 3000 mm |
| Tostekorgus1 | 3000 mm |
| Mast | 2-osaline |
| Mootor | Deutz TCD 3.6 |
| Kahvli pikkus1 | 1220 mm |
| Garantii | 24 kuud |
| Lisad | Täisrehvid |
| Kaal | 9750 kg |
| Pikkus | 3565 mm |
| Laius | 2010 mm |
| Kõrgus | 2500 mm |
| Raskuskese | 600 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 8.25-15-14 PR |
| Rehvid taga | 8.25-15-14 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 7000 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 2800 mm – 3900 mm |
Goodsense FD250 G-Seeria Diiseltõstuk
322 000€ (+KM)
| Toide/ vimsus | |
|---|---|
| Seisukord | Uus |
| Tõstejõud | 10 000 kg – 48 000 kg |
| Tõste kõrgus | 4000 mm |
| Tostekorgus1 | 4000 mm |
| Mast | 3-osaline |
| Mootor | Cummins QSC8.3 |
| Kahvli pikkus1 | 2440 mm |
| Garantii | 24 kuud |
| Lisad | Täisrehvid |
| Kaal | 36 600 kg |
| Pikkus | 6855 mm |
| Laius | 3050 mm |
| Kõrgus | 4000 mm |
| Raskuskese | 1200 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Täisrehvid |
| Rehvid ees | 14.00-24 |
| Rehvid taga | 14.00-24 |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 25 000 kg |
| Kahvli pikkus | 1250 mm – 2440 mm |
| Tõstekõrgus | 4000 mm – 6000 mm |
