Awapow E5 Pro auto käivitusabi
170€ Algne hind oli: 170€.150€Current price is: 150€. (+KM)
Põhiandmed
Käivitusvool: 2000A
Aku mahutavus: 12000 mAh
Pinge: 12V
Tehnilised andmed
Käivitusvool: 2000A
Aku mahutavus: 12000 mAh
Pinge: 12V
Kirjeldus
Multifunktsionaalne käivitusabi!
Uus käivitusabi, mis sobib kuni 5L bensiini- ja 3.2L diiselmootorite sõidukite käivitamiseks ehk autod, mootorrattad ja paadid. Lisaks on käivitusabil akupank ja LED valguslamp, millel on 3 erinevat režiimi. Ühe laadimisega on võimalik autot käivitada 20 korda.
Andmed:
– Käivitusvool: 2000A
– Aku mahtuvus: 12000mAh
– Pinge: 12V
Seotud tooted
Karulift E2500 Autotõstuk
Laos
1 300€ (+KM)
| Laoseis | Laos |
|---|---|
| Saadavus | Laos |
| Seisukord | Uus |
| Garantii | 3 aastat |
| Jõuallikas | AC220V 50Hz/ 0.75kW |
| Kaal | 43kg 1 raam; 30kg mootor |
Karulift E3500 Autotõstuk
Laos
1 500€ (+KM)
| Saadavus | Laos |
|---|---|
| Laoseis | Laos |
| Seisukord | Uus |
| Garantii | 3 aastat |
| Toide/ võimsus | AC220V 50Hz/ 0.75kW |
| Toide/ vimsus | AC220V 50Hz/ 0.75kW |
| Kaal | 43kg 1 raam; 30kg mootor |
