Karulift E3500 Autotõstuk
1 500€ (+KM)
Põhiandmed
Seisukord: Uus
Saadavus: Laos
Garantii: 3 aastat
Tehnilised andmed
Kaal: 43kg 1 raam; 30kg mootor
Kirjeldus
KOHESELT OLEMAS!
Kompaktne ja võimekas hüdrauliline autotõstuk garaaži või töökotta!
Komplektis 2 raami ja mootor.
- Kerge, aga samas vastupidav raami konstruktsioon, mida on lihtne kasutada.
- Ühest raamist sõltumatu hüdrokonstruktsioon, tänu millele on tõstmine kiire.
- Ühest raamist sõltumatu turvalukuvarda disain, mis tagab ohutu kasutamise.
- Sobib rehvitöökojaks, remonditöökojaks, rallivõistlustel hoolduseks jne.
- Varustatud ratastega, millega saab reguleerida asendit lihtsalt ja kiiresti.
| Info | |
| Raami kaal | 43kg |
| Mootori kaal | 30kg |
| Max. laius | 1430 mm |
| Min. laius | 835 mm |
| Max. laius pikendusega | 1678 mm |
| Min. laius pikendusega | 951 mm |
| Raami mõõdud | 1810x375x101 mm |
| Tõste/ langetamise aeg | 33s/ 50s |
Lisad
- Pikendusplaadid – 195€ + km
- Patjade paigutus 1678-951 mm
- Kõrgemad padjad
- 7.6cm – 85€ + km
- 15.2cm – 175€ + km
- Seinakinnitus – 40€ +km
Seotud tooted
Goodsense P35H Elektritõstuk
Laos
| Toide/ vimsus | |
|---|---|
| Seisukord | Uus |
| Tõstejõud | 2500 kg – 3500 kg |
| Tostekorgus1 | 4500 mm |
| Saadavus | Laos |
| Mast | 3-osaline vabatõstega |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 24 kuud; akul 8 aastat |
| Kaal | 4800 kg |
| Pikkus | 2796 mm |
| Laius | 1230 mm |
| Kõrgus | 2150 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Tostejoud2 | 3500 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 4000 mm – 6000 mm |
| Lisad | Külgnihe positsioneeriga, Vabatõstemast |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Aku | 309V/ 96Ah CATL Li-Ion |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Tootja | Goodsense |
| Jõuallikas | Elekter |
Goodsense FD25 G-Seeria Diiseltõstuk
Laos
18 500€ (+KM)
| Toide/ vimsus | |
|---|---|
| Seisukord | Uus |
| Tõstejõud | 2500 kg – 3500 kg |
| Tõste kõrgus | 3000 mm |
| Tostekorgus1 | 3000 mm |
| Mast | 2-osaline |
| Mootor | Xinchai A498 |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 12 kuud |
| Kaal | 3790 kg |
| Pikkus | 2595 mm |
| Laius | 1150 mm |
| Kõrgus | 2070 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 7.00-12-12 PR |
| Rehvid taga | 6.00-9-10 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 2500 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 2800 mm – 3900 mm |
Goodsense FD35 G-Seeria Diiseltõstuk
22 400€ (+KM)
| Seisukord | Uus |
|---|---|
| Tõstejõud | 2500 kg – 3500 kg |
| Tostekorgus1 | 4500 mm |
| Mast | 3-osaline vabatõstega |
| Mootor | Mitsubishi S4S |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 24 kuud |
| Lisad | Külgnihe positsioneeriga, Vabatõstemast |
| Kaal | 4500 kg |
| Pikkus | 2775 mm |
| Laius | 1255 mm |
| Kõrgus | 2115 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Täisrehvid |
| Rehvid ees | 28×9-15-12 PR |
| Rehvid taga | 6.50-10-10 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 3500 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 4000 mm – 6000 mm |
Goodsense FD38 G-Seeria Diiseltõstuk
18 800€ (+KM)
| Seisukord | Uus |
|---|---|
| Tõstejõud | 3800 kg – 5000 kg |
| Tostekorgus1 | 4500 mm |
| Mast | 3-osaline vabatõstega |
| Mootor | Xinchai A498 |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 12 kuud |
| Lisad | Külgnihe |
| Kaal | 4900 kg |
| Pikkus | 2835 mm |
| Kõrgus | 2150 mm |
| Laius | 1230 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 28×9-15-12 PR |
| Rehvid taga | 6.50-10-10 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 3800 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 4000 mm – 6000 mm |
Goodsense FD40 G-Seeria Diiseltõstuk
| Seisukord | Uus |
|---|---|
| Tõstejõud | 3800 kg – 5000 kg |
| Tostekorgus1 | 4500 mm |
| Mast | 3-osaline vabatõstega |
| Mootor | Xinchai A498 |
| Kahvli pikkus1 | 1200 mm |
| Garantii | 12 kuud |
| Lisad | Külgnihe positsioneeriga |
| Kaal | 5100 kg |
| Pikkus | 2890 mm |
| Laius | 1410 mm |
| Kõrgus | 2195 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 250-15-16 PR |
| Rehvid taga | 6.50-10-10 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 4000 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 4000 mm – 6000 mm |
