Rippa R06 miniekskavaator
5 800€ (+KM)
Põhiandmed
Tehnilised andmed
Valikulised lisad – Rippa lisaseadmed
RIPPA R06 ECO miniekskavaator – kompaktne tööloom kitsastesse oludesse
RIPPA R06 ECO on miniekskavaator, mis on loodud sinna, kus tavalise masinaga jääb ruumist puudu: kitsad hoovid, väravad, ridaelamute tagahoovid, haljastusobjektid ja väiksemad ehitustööd. See on hea valik, kui tahad kiiret, täpset ja lihtsasti transporditavat masinat, mis teeb ära igapäevased kaevetööd ilma liigse logistika ja ettevalmistuseta.
Miks valida R06?
-
Kompaktne ja hea manööverdusvõime – mahub töötama kohtades, kuhu suuremad ekskavaatorid ei pääse, ning võimaldab teha täpset tööd ka piirete ja hoonete lähedal.
-
Pinnasõbralik liikumine – kummist roomikud sobivad hästi kõvakatetele ja aitavad vähendada vibratsiooni ning “karedat” sõidutunnet.
-
Lihtne hooldada – igapäevased kontrollid ja hoolduspunktid on kergesti ligipääsetavad, mis säästab aega ja vähendab seisakuid.
-
Mugav töökoht – loogilised juhtseadmed, selge näidikute info ja praktilised ohutuslahendused teevad töö sujuvamaks ka pikemal päeval.
Tüüpilised tööd, milleks R06 sobib
-
Kaablite ja torustiku kaevikud, drenaaž
-
Haljastus ja pinnase ettevalmistus, istutusaugud
-
Aiapostid, väiksemad vundamenditööd ja servade korrigeerimine
-
Renoveerimis- ja hooldustööd, kus ligipääs on piiratud
Kellele see on mõeldud
R06 ECO sobib hästi haljastajatele, väikeehitajatele, kinnisvarahooldusele, taludele/ ettevõtetele ning ka rendiparki, kus otsitakse lihtsat ja universaalset masinat.
PDF kataloog – Rippa R06 miniekskavaator
Seotud tooted
Rippa R10 Eco miniekskavaator
Laos
| Garantii | 24 kuud |
|---|---|
| Jõuallikas | Diisel |
| Kopa kaevejoud | 9,2 kN |
| Kopa maht | 0,014 m3 |
| Kopa poordenurk | 121° |
| Kõrgus | 2201 mm |
| Laiendatav alusvanker | 912-1212 mm |
| Laius | 912 mm |
| Maks kaevekorgus | 3021 mm |
| Maks kaeveraadius | 3233 mm |
| Maks kaevesugavus | 1833 mm |
| Maks mahalaadimiskorgus | 2247 mm |
| Pikkus | 2430 mm |
| Mootor | Kubota Z482 8,2kW |
| Seisukord | Uus |
| Tootja | Rippa |
| Tootmisaasta | 2025 |
| Kaal | 1000 kg |
Rippa R13 Pro miniekskavaator
Laos
| Garantii | 24 kuud |
|---|---|
| Jõuallikas | Diisel |
| Kopa kaevejoud | 9,8 kN |
| Kopa maht | 0,03 m3 |
| Kopa poordenurk | 105° |
| Kõrgus | 2289 mm |
| Laiendatav alusvanker | 750-990 mm |
| Laius | 750 mm |
| Maks kaevekorgus | 1843 mm |
| Maks kaeveraadius | 3346 mm |
| Maks kaevesugavus | 1843 mm |
| Maks mahalaadimiskorgus | 2238 mm |
| Pikkus | 2114 mm |
| Mootor | Kubota D722 10,2 kW |
| Seisukord | Uus |
| Tootja | Rippa |
| Tootmisaasta | 2025 |
| Kaal | 1300 kg |
| Lisad | Hüdrauline haarats, Kihvadega kopp 30cm, Kiirliide |
Rippa R18 Pro miniekskavaator
Laos
| Garantii | 24 kuud |
|---|---|
| Jõuallikas | Diisel |
| Kopa kaevejoud | 12,8 kN |
| Kopa maht | 0,045 m3 |
| Kopa poordenurk | 111° |
| Kõrgus | 2322 mm |
| Laiendatav alusvanker | 989-1309 mm |
| Laius | 989 mm |
| Maks kaevekorgus | 3396 mm |
| Maks kaeveraadius | 3975 mm |
| Maks kaevesugavus | 2420 mm |
| Maks mahalaadimiskorgus | 2182 mm |
| Pikkus | 2403 mm |
| Mootor | Kubota D902 11,8 kW |
| Seisukord | Uus |
| Tootja | Rippa |
| Tootmisaasta | 2025 |
| Kaal | 1818 kg |
| Lisad | Hüdrauline haarats, Kihvadega kopp 30cm, Kiirliide |
Rippa R22 Pro miniekskavaator
Laos
| Garantii | 24 kuud |
|---|---|
| Jõuallikas | Diisel |
| Kopa kaevejoud | 18,4 kN |
| Kopa maht | 0,054 m3 |
| Kopa poordenurk | 125° |
| Kõrgus | 2361 mm |
| Laiendatav alusvanker | 1300-1500 mm |
| Laius | 1300 mm |
| Maks kaevekorgus | 3761 mm |
| Maks kaeveraadius | 4134 mm |
| Maks kaevesugavus | 2293 mm |
| Maks mahalaadimiskorgus | 2496 mm |
| Pikkus | 2824 mm |
| Mootor | Kubota D1105 18,2 kW |
| Seisukord | Uus |
| Tootja | Rippa |
| Tootmisaasta | 2025 |
| Kaal | 2265 kg |
Goodsense P30H Elektritõstuk
Saabuv
| Seisukord | Uus |
|---|---|
| Tõstejõud | 2500 kg – 3500 kg |
| Tostekorgus1 | 3000 mm |
| Saadavus | Saabuv |
| Mast | 2-osaline |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 24 kuud; akul 8 aastat |
| Jõuallikas | Elekter |
| Kaal | 4520 kg |
| Pikkus | 2741 mm |
| Laius | 1230 mm |
| Kõrgus | 2115 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Tostejoud2 | 3000 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 2800 mm – 3900 mm |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Aku | 309V/ 96Ah CATL Li-Ion |
Goodsense FD35 G-Seeria Diiseltõstuk
Laos
| Seisukord | Kasutatud |
|---|---|
| Tõstejõud | 2500 kg – 3500 kg |
| Tostekorgus1 | 4500 mm |
| Mast | 3-osaline vabatõstega |
| Mootor | Mitsubishi S4S |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 6 kuud |
| Lisad | Külgnihe positsioneeriga, Täisrehvid |
| Kaal | 4500 kg |
| Pikkus | 2775 mm |
| Laius | 1255 mm |
| Kõrgus | 2115 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Täisrehvid |
| Rehvid ees | 28×9-15-12 PR |
| Rehvid taga | 6.50-10-10 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 3500 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 4000 mm – 6000 mm |
| Saadavus | Laos |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Töötunnid | 854,6 h |
Clark C500 Gaasitõstuk
Laos
Clark DPM17 Diiseltõstuk
Laos
