Tehnilised andmed

Kaal: 125 kg

Microlift T20i Siirdaja

1 400 (+KM)

Põhiandmed

Tootja: Microlift
Tootmisaasta: 2024
Jõuallikas: Elekter
Tõstejõud: 2000 kg
Kahvli pikkus: 1150 mm
Tõstekõrgus: 200 mm
Seisukord: Uus
Garantii: 12 kuud

Tehnilised andmed

Kaal: 125 kg
Kirjeldus

Microlift T20i siirdaja on uuenduslik ja kvaliteetne materjalikäitluslahendus, mis on varustatud mitmete nutikate funktsioonidega, et tagada sujuv ja tõhus tööprotsess.

Ekraan ja Puuteekraan: T20i on varustatud 2,5-tollise puutetundliku ekraaniga, mis võimaldab kasutajal lihtsalt kasutada masina erinevaid funktsioone.

Digitaalne Näidik: T20i nutikas ekraan kuvab reaalajas sõiduulatust, aku olekut, reguleeritavat sõidukiirust ning ligikaudset koormakaalu. Lisaks on võimalik lugeda kallet kraadi täpsusega, mis aitab ohutult toimida nõlvadel.

VNA Režiim: Ühe puudutusega VNA (Very Narrow Aisle) režiim võimaldab täpset ja mugavat paigutust kitsastes tingimustes.

Turvalisus ja Privaatsus: T20i on varustatud paroolifunktsiooniga, mis tagab seadme kasutamise ainult volitatud isikutele.

Kiire Laadimine ja Suur Aku Mahutavus: 48V15Ah aku tagab piisava jõudluse ja tõhususe. Masin on võimeline kiirelt laadima 2-3 tunniga.

Režiimi lüliti: Nupu vajutusega on võimalik valida elektri- ja käsirežiimi vahel. Aku tühjaks saamisel saab siirdajat ikka kasutada.

 

SAVO-AUTO AS

Savo Auto AS esindus asub Tamme 19, Tõrvandi, Ülenurme vald 61715, Tartu maakond

Meie mitmekülgsesse valikusse kuuluvad: kahveltõstukid, lennujaama tehnika, alusesiirdajad ja tõstetehnika varuosad. Komplekteerime tõstukeid vastavalt vajadusele erinevate lisadega ja ostame tagasi kasutatud tõstukeid!

Võta meiega ühendust!