Goodsense TD25 Pagasiveok
Põhiandmed
Tootja: Goodsense
Jõuallikas: Diisel
Mootor: Yanmar 4TNE98
Seisukord: Uus
Garantii: 12 kuud
Tehnilised andmed
Kaal: 4000 kg
Pikkus: 3220 mm
Laius: 1450 mm
Kõrgus: 1990 mm
Kirjeldus
TELLIMISEL!
Tutvustame diiselmootoriga pagasitraktorit TD25, mis on võimas ja tõhus lahendus pagasikärude pukseerimiseks lennujaamades ja muudes transpordiasutustes. Oma 32000 kg kandevõime ja 4000 kg kaaluga puksiirtraktor on mõeldud raskete koormate hõlpsaks toimetulekuks.
Selle 3220 mm x 1450 mm x 1990 mm mõõtmetega pagasiveokil on 2950 mm pöörderaadius, mis võimaldab kitsastes kohtades hõlpsalt liikuda. Antud pagasiveoki maksimaalne tõmbejõud on 30 kN ja mootor 42.1 kW, mis tagab võimsa ja sujuva pukseerimisvõime. Antud pagasitraktor TD25 on ideaalne lahendus lennujaamadesse, transpordiasutustesse ja muudesse piirkondadesse, kus on vaja pagasikärusid pukseerida.
Seotud tooted
Rippa R06 miniekskavaator
6 000€ (+KM)
| Garantii | 24 kuud |
|---|---|
| Jõuallikas | Diisel |
| Kaal | 672 kg |
| Kopa kaevejoud | 9,2 kN |
| Kopa maht | 0,014 m3 |
| Maks kaevekorgus | |
| Maks kaeveraadius | 2565 mm |
| Maks kaevesugavus | 1001 mm |
| Maks mahalaadimiskorgus | 1569 mm |
| Mootor | Kubota Z482 8,2kW |
| Seisukord | Uus |
| Tootmisaasta | 2026 |
| Tootja | Rippa |
Goodsense FD35 G-Seeria Diiseltõstuk
22 900€ (+KM)
| Toide/ vimsus | |
|---|---|
| Seisukord | Uus |
| Tostekorgus1 | 4500 mm |
| Mast | 3-osaline vabatõstega |
| Mootor | Mitsubishi S4S |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 24 kuud |
| Lisad | Külgnihe positsioneeriga, Täisrehvid, Vabatõstemast |
| Kaal | 4500 kg |
| Pikkus | 2775 mm |
| Kõrgus | 2115 mm |
| Laius | 1255 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Täisrehvid |
| Rehvid ees | 28×9-15-12 PR |
| Rehvid taga | 6.50-10-10 PR |
| Tootja | Goodsense |
Goodsense FD40 G-Seeria Diiseltõstuk
| Seisukord | Uus |
|---|---|
| Tõstejõud | 3800 kg – 5000 kg |
| Tostekorgus1 | 4500 mm |
| Mast | 3-osaline vabatõstega |
| Mootor | Xinchai A498 |
| Kahvli pikkus1 | 1200 mm |
| Garantii | 12 kuud |
| Lisad | Külgnihe positsioneeriga |
| Kaal | 5100 kg |
| Pikkus | 2890 mm |
| Laius | 1410 mm |
| Kõrgus | 2195 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 250-15-16 PR |
| Rehvid taga | 6.50-10-10 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 4000 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 4000 mm – 6000 mm |
Clark C500Y Gaasitõstuk
Laos
Karulift E2500 Autotõstuk
Laos
1 300€ (+KM)
| Laoseis | Laos |
|---|---|
| Saadavus | Laos |
| Seisukord | Uus |
| Garantii | 3 aastat |
| Jõuallikas | AC220V 50Hz/ 0.75kW |
| Kaal | 43kg 1 raam; 30kg mootor |
Goodsense FDS100 Külglaadur
79 900€ (+KM)
| Laoseis | Saabuv |
|---|---|
| Toide/ vimsus | |
| Saadavus | Saabuv |
| Seisukord | Uus |
| Tõstejõud | 10 000 kg – 48 000 kg |
| Tostekorgus1 | 3600 mm |
| Garantii | 12 kuud |
| Jõuallikas | Diisel |
| Kaal | 16 000 kg |
| Kahvli pikkus1 | 1220 mm |
| Kõrgus | 3264 mm |
| Laius | 2620 mm |
| Mast | 2-osaline |
| Mootor | Cummins QSF3.8 |
| Pikkus | 6150 mm |
| Raskuskese | 600 mm |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 2×9.00-20-14 PR |
| Rehvid taga | 4×9.00-20-14 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 2800 mm – 3900 mm |
| Tostejoud2 | 10 000 kg |
Goodsense FDS120 Külglaadur
102 300€ (+KM)
| Laoseis | Saabuv |
|---|---|
| Toide/ vimsus | |
| Saadavus | Saabuv |
| Seisukord | Uus |
| Tõstejõud | 10 000 kg – 48 000 kg |
| Tostekorgus1 | 3600 mm |
| Garantii | 12 kuud |
| Jõuallikas | Diisel |
| Kaal | 16 000 kg |
| Kahvli pikkus1 | 1220 mm |
| Kõrgus | 2960 mm |
| Laius | 2620 mm |
| Mast | 2-osaline |
| Mootor | Cummins C130 |
| Pikkus | 6250 mm |
| Raskuskese | 600 mm |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 2×9.00-20-14 PR |
| Rehvid taga | 4×9.00-20-14 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tostejoud2 | 12 000 kg |
| Tõstekõrgus | 2800 mm – 3900 mm |
