Goodsense GLJ15 Prügiveoauto
Põhiandmed
Tootja: Goodsense
Jõuallikas: Elekter
Mootor: LI-ION 94.6 kWh
Seisukord: Uus
Garantii: 12 kuud
Tehnilised andmed
Kaal: 6300 kg
Pikkus: 7200 mm
Laius: 3745 mm
Kõrgus: 2300 mm
Kirjeldus
TELLIMISEL!
Prügiveoauto GLJ15 on tipptasemel jäätmekäitlussõiduk, mis on ehitatud JAC šassiile. Selle toiteallikaks on 94.6 kWh liitiumioonaku, mis on usaldusväärne ja jätkusuutlik energiaallikas. Mõõtmetega 7200 mm x 2300 mm x 3745 mm veoki kaal on 6300 kg ja see on võimeline kandma 1000 kg koormat. Veokil on 15 m3 prügikast ja platvormi kõrgus, mida saab reguleerida vahemikus 2450-5800 mm. Platvormi venitusvahemik on 0–500 mm ja veoki kalle on 20%, mis võimaldab sellel hõlpsalt liikuda järskudel kallakutel. See prügiauto on võimas, tõhus ja töökindel lahendus jäätmekäitluseks.
Seotud tooted
Goodsense FB35LE Elektritõstuk
26 500€ (+KM)
| Seisukord | Uus |
|---|---|
| Tõstejõud | 2500 kg – 3500 kg |
| Tostekorgus1 | 4500 mm |
| Mast | 3-osaline |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Mootor | Li-On Elektrimootor |
| Garantii | 24 kuud |
| Lisad | Külgnihe positsioneeriga, Täisrehvid |
| Kaal | 4830 kg |
| Pikkus | 2781 mm |
| Laius | 1230 mm |
| Kõrgus | 2150 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Ekstra | Laos |
| Tostejoud2 | 3500 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 4000 mm – 6000 mm |
Goodsense FD35 G-Seeria Diiseltõstuk
22 400€ (+KM)
| Seisukord | Uus |
|---|---|
| Tõstejõud | 2500 kg – 3500 kg |
| Tostekorgus1 | 4500 mm |
| Mast | 3-osaline vabatõstega |
| Mootor | Mitsubishi S4S |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 24 kuud |
| Lisad | Külgnihe positsioneeriga, Vabatõstemast |
| Kaal | 4500 kg |
| Pikkus | 2775 mm |
| Laius | 1255 mm |
| Kõrgus | 2115 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Täisrehvid |
| Rehvid ees | 28×9-15-12 PR |
| Rehvid taga | 6.50-10-10 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 3500 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 4000 mm – 6000 mm |
Goodsense FD35 G-Seeria Diiseltõstuk
19 900€ (+KM)
| Toide/ vimsus | |
|---|---|
| Seisukord | Uus |
| Tõstejõud | 2500 kg – 3500 kg |
| Tõste kõrgus | 3500 mm |
| Tostekorgus1 | 3500 mm |
| Mast | 2-osaline |
| Mootor | Mitsubishi S4S |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Garantii | 24 kuud |
| Lisad | Külgnihe |
| Kaal | 4500 kg |
| Pikkus | 2775 mm |
| Laius | 1255 mm |
| Kõrgus | 2115 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Jõuallikas | Diisel |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 28×9-15-12 PR |
| Rehvid taga | 6.50-10-10 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Tostejoud2 | 3500 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 2800 mm – 3900 mm |
Goodsense BLD80 Konveierlaadur
| Toide/ vimsus | |
|---|---|
| Laoseis | Tellimisel |
| Seisukord | Uus |
| Garantii | 12 kuud |
| Jõuallikas | Diisel |
| Kaal | 4200 kg |
| Kandevõime | 1 T |
| Konveierlindi kiirus | 200-500 mm/s |
| Kõrgus | 2000 mm |
| Laius | 2120 mm |
| Mootor | KDI1903TCR 42kW |
| Pikkus | 8090 mm |
| Tootja | Goodsense |
Goodsense FDS30 Külglaadur
30 300€ (+KM)
| Laoseis | Saabuv |
|---|---|
| Toide/ vimsus | |
| Saadavus | Saabuv |
| Seisukord | Uus |
| Tõstejõud | 2500 kg – 3500 kg |
| Tostekorgus1 | 4500 mm |
| Garantii | 12 kuud |
| Jõuallikas | Diisel |
| Kaal | 6300 kg |
| Kahvli pikkus1 | 1070 mm |
| Kõrgus | 2480 mm |
| Laius | 2000 mm |
| Mast | 2-osaline |
| Mootor | Yanmar 4TNE98-BQFLC |
| Pikkus | 4550 mm |
| Raskuskese | 500 mm |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 2×28×9-15-12 PR |
| Rehvid taga | 2×28×9-15-12 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 4000 mm – 6000 mm |
| Tostejoud2 | 3000 kg |
Goodsense FDS50 Külglaadur
44 600€ (+KM)
| Laoseis | Saabuv |
|---|---|
| Toide/ vimsus | |
| Saadavus | Saabuv |
| Seisukord | Uus |
| Tõstejõud | 3800 kg – 5000 kg |
| Tostekorgus1 | 3600 mm |
| Garantii | 12 kuud |
| Jõuallikas | Diisel |
| Kaal | 10140 kg |
| Kahvli pikkus1 | 1220 mm |
| Kõrgus | 3000 mm |
| Laius | 2100 mm |
| Mast | 2-osaline |
| Mootor | TCD 3.6l |
| Pikkus | 5280 mm |
| Raskuskese | 600 mm |
| Rehvi tüüp | Õhkrehvid |
| Rehvid ees | 2×8.25-15-14 PR |
| Rehvid taga | 4×8.25-15-14 PR |
| Tootja | Goodsense |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 2800 mm – 3900 mm |
| Tostejoud2 | 5000 kg |
Goodsense GQS30 Tsisternveok
| Toide/ vimsus | |
|---|---|
| Laoseis | Tellimisel |
| Seisukord | Uus |
| Garantii | 12 kuud |
| Jõuallikas | Elekter |
| Kaal | 4300 kg |
| Kõrgus | 2020 mm |
| Laius | 1880 mm |
| Pikkus | 6580 mm |
| Mootor | LI-ION 94.6 kWh |
| Kandevõime | 1000 L |
| Veevoolu kiirus | 200 L/min |
| Tootja | Goodsense |
Goodsense TB25N Elektriline Pagasiveok
| Laoseis | Tellimisel |
|---|---|
| Toide/ vimsus | |
| Seisukord | Uus |
| Garantii | 12 kuud |
| Jõuallikas | Elekter |
| Kaal | 4100 kg |
| Kandevõime | 25 T |
| Kõrgus | 2000 mm |
| Laius | 1450 mm |
| Pikkus | 3190 mm |
| Mootor | LI-ION 23/30kW |
| Tootja | Goodsense |
