Microlift ES16 Täiselektriline virnastaja
7 800€ (+KM)
Põhiandmed
Tootja: Microlift
Tootmisaasta: 2024
Jõuallikas: Elekter
Tõstejõud: 1600 kg
Aku: 24V/ 150Ah Li-Ion
Kahvli pikkus: 1150 mm
Tõstekõrgus: 3000 mm
Mast: 2-osaline
Seisukord: Uus
Garantii: 12 kuud
Tehnilised andmed
Kaal: 1295 kg
Kirjeldus
Microlift ES16 Täiselektriline virnastaja!
Uus Microlift ES16 täiselektriline virnastaja võimas elektrimootor tagab kiire reageerimise, täpse kontrolli ja suurepärase jõudluse. Kõrgekvaliteetne hüdrauliline jõuseade vähendab mürataset ja vibratsiooni.
- Seisualus mugavamaks töötamiseks
- Lihtsalt eemaldatav aku
- Liikumiskiirust saab režiimidega reguleerida
Lisaks pakume erinevaid ohutus- ja mugavusfunktsioone ning valikus on erinevaid mastikonfiguratsioone.
Microlift ES16 – tulevik materjalikäitlemiseks!
Seotud tooted
Goodsense FBD16 Virnastaja
Laos
4 500€ (+KM)
| Garantii | 12 kuud |
|---|---|
| Kaal | 1130 kg |
| Kahvli pikkus1 | 1150 mm |
| Mast | 2-osaline |
| Seisukord | Uus |
| Tostekorgus1 | 3000 mm |
| Tõstejõud | 10 000 kg – 48 000 kg |
| Jõuallikas | Elekter |
| Tõstekõrgus | 2800 mm – 3900 mm |
| Tostejoud2 | 1600 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
Microlift T20i Siirdaja
Laos
1 400€ (+KM)
| Kaal | 125 kg |
|---|---|
| Kahvli pikkus1 | 1150 mm |
| Seisukord | Uus |
| Tostekorgus1 | 200 mm |
| Tõstejõud | 1000 kg – 2000 kg |
| Jõuallikas | Elekter |
| Tostejoud2 | 2000 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tootja | Microlift |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Garantii | 12 kuud |
Microlift TS15i Virnastaja
Laos
2 700€ (+KM)
| Kaal | 330 kg |
|---|---|
| Kahvli pikkus1 | 1150 mm |
| Seisukord | Uus |
| Tostekorgus1 | 3000 mm |
| Tõstejõud | 1000 kg – 2000 kg |
| Jõuallikas | Elekter |
| Tostejoud2 | 1500 kg |
| Kahvli pikkus | 1020 mm – 1220 mm |
| Tõstekõrgus | 2800 mm – 3900 mm |
| Mast | 2-osaline |
| Tootja | Microlift |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Garantii | 12 kuud |
